Алі експрес Україна каталог в гривнах

Алі експрес Україна каталог в гривнах

 

Як здійснювати покупки в інтернет-магазині Аліекспресс з ціною у гривнях?

Дуже просто!

 

Зміст

 

Алі Експрес Україна каталог в гривнах — покроковий план: 

Крок 1: Заходимо на сайт Аліекспресс

Крок 2: Ставимо в налаштуваннях валюту яка вам потрібна — гривню

Крок 3: Користуємось!

 

Ось декілька порад які зроблять покупки на Аліекспресс ще зручнішими і зрозумілішими:

 

Алі експрес Україна каталог в гривнах

 


 

Крок 1 : Заходимо на сайт Аліекспресс

Ось посилання на офіційний сайт — www.AliExpress.com

 

 ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ ЗА ПОКУПКУ 

 

Також для повернення 5% від вартості покупки на Аліекспресс зареєструйтесь в сервісі кешбеку:

 

 

 

 

Після заходу на сайт ви побачите приблизно такий стартовий екран:

Алі експрес

Вам при цьому не потрібно шукати спецільну версію сайту «Аліекспресс (aliexpress) Україна«, особливість онлайн-магазину Аліекспресс полягає в тому, що система автоматично виявляє ваше місцезнаходження і підбирає для вас потрібну версію сайту!

 

Крок 2: Ставимо в налаштуваннях валюту яка вам потрібна — гривню

У верхньому правому куті нажимаємо на кнопку «вибір валюти» і ставимо в налаштуваннях гривню.

Ось як це виглядає:алі експрес україна каталог в гривнах

 

 

Крок 3: Ось і готовий наш Алі експрес Україна каталог в гривнах!

Користуємось, здійснюємо покупки в найдешевшому інтернет магазині світу! А щоб робити це ще дешевше — користуємось безкоштовною доставкою і купонами на знижки!

 

Відео як отримати Алі Експрес в гривнях:

 

 

Ось декілька порад як зробити покупки в Аліекспресс ще зручнішими і дешевшими

У процесі вибору товару, порівняння цін, організації доставки можуть виникати певні труднощі. Ось відповіді на основні питання які з’являються у людей при роботі з китайським інтернет-магазином Аліекспресс:

Як оформити замовлення на Аліекспресс:

Замовляти товари з Аліекспресс дуже просто!
Є два варіанти як це зробити:

 1. З реєстрацією на сайті
 2. Без реєстрації на сайті

 

Наполегливо рекомендую все-таки реєструватися, оскільки офіційний сайт дає багато можливостей для економії, і при цьому ви ще й отримуєте деякі переваги в якості бонусів:

 • Можна спілкуватися з продавцем і торгуватися з ним
 • З часом ви будете підвищувати свій купівельний рейтинг і зможете отримати більший розмір знижки від продавців
 • Зареєстровані покупці беруть участь в акціях від Аліекспрес — наприклад в честь Чорної п’ятниці, Кіберпонеділка, перед Новим Роком, тощо.
 • Зареєструвавшись один раз, вам вже не буде треба кожного разу при покупці вписувати свою адресу для доставки, контакти та реквізити — все буде підставлятися автоматично!

Таким чином,  зареєструвавшись, переходимо до покупки!

 

 

Для здійснення покупки товару з каталогу Аліекспресс достатньо провести наступні дії — вибрати товар, натиснути кнопку «купити» і в запропонованому меню уточнити параметри угоди — кількість товарів, колір виробу, код вашого купона на знижку, адресу, спосіб доставки і оплати. Все просто!

 

Як здійснити оплату покупки на Аліекспресс:

Після натискання кнопки «Купити» вам стане доступний розділ з Оплатою товару. У цьому розділі ви повинні зробити кілька важливих речей:

 1. Натиснути дві галочки біля заголовка «Buyer Protection». Buyer Protection — перекладається як «захист покупця». Це дозволить вам повернути гроші після оплати товару якщо посилка не буде відправлена ​​продавцем. Дуже корисна річ
 2. Вибрати спосіб оплати. В Аліекспресс є багато доступних способів оплати, серед них — картками Віза(Visa) і Мастеркард(MasterCard), банківським платежем, системою електронних грошей Вебмані(WebMoney). Вибирати потрібно те що вам більше зручно і краще підходить!

 

Як відбувається доставка на Аліекспресс:

Отже, ми налаштували Алі експрес Україна каталог в гривнах і замовили товар — тепер треба подумати про доставку в Україну. При виборі способу доставки у вас є кілька варіантів:

1) Безкоштовна доставка. Дуже часто товар йде з маркуванням «безкоштовна доставка» — це означає що у вартість товару вже врахована вартість доставки. У деяких випадках безкоштовна доставка можлива тільки для оптових покупців. У таких продавців доставка буде безкоштовною лише після оформлення покупки на суму від певної суми $ (наприклад 30 доларів і вище), або при покупці деякого мінімального числа товару.

У будь-якому випадку ви можете вибрати опцію «безкоштовна доставка», вона здійснюється китайською поштовою службою China Post Air Mail. Єдиний недолік — таким способом можна доставляти лише неважкі товари, крім того термін доставки буде досить великим — можливо і більше місяця (але як правило цей термін складає 2 тижні).

 

 

2) Платна доставка. Платна доставка — прекрасний варіант для тих хто цінує час і хоче мати якісь гарантії цілісності і збереження свого товару. Поштові компанії які займаються доставкою товару з Китаю:

 • TNT — європейська служба доставки
 • S.F. Express — міжнародна транспортна компанія яка спеціалізується на доставці з Південно-Східної Азії
 • EMS — російська поштова служба доставки
 • FedEx — найбільша американська служба доставки яка працює по всьому світу
 • UPS — ще одна велика американська служба доставки

Потрібні опції будуть вам доступні для вибору при оформленні покупки.

 

Як доставити великогабаритний товар з Китаю?

Може виникнути ситуація, коли вам треба буде доставити з Китаю товар що значно більший по габаритах від мінімально допустимої межі. Нагадаємо, обмеження складає 30 кілограм у вазі. Що ж у такому разі робити? В такому разі потрібно користуватися іншим видом перевезень — так званним «карго» (cargo). Це вже зовсім інший рівень перевезень, і ціни тут теж інші — значно вищі від «бесплатних» тарифів за пересилку флешки з Аліекспресс. Правду кажучи, вам може бути невигідно транспортувати невеликі вантажі що входять в категорія карго, але й  в цьому випадку є вихід — існують компанії що здійснюють збірні перевезення. Вони збирають на китайському складі контейнер з інших подібних вашій посилок, тобто невеликих. І тоді коли контейнер наповниться — вони відправляють вантаж морем в один з українських портів. Таким чином можна доставляти невеликі оптові партії товарів, наприклад для роздрібної торгівлі.

Знайти компанії що займаються доставкою збірних вантажів можна через пошук гугл ввівши у поле пошуку запит доставка карго збірних вантажів з Китаю.

 

Як відслідковувати свою посилку з Аліекспресс під час доставки:

При покупці на Аліекспресс дуже хочеться контролювати всі етапи руху свого товару під час доставки. Як же це зробити? Легко! Вся справа в тому, що після відправки товару, вам в інтерфейсі інтернет-магазину Алі Експрес стануть доступні повні реквізити вантажу. Найціннішим показником для відстеження є трек-код. За цим кодом ви зможете відстежити на сайті своєї поштової компанії товар який ви купили. Посилання для стеження будуть надані вам разом з трек-кодом.

 

 

Алиэкспресс Украина каталог в гривнах — все про зміну валюти на потрібну

 

Окрім безкоштовного стеження через сайт вашої поштової компанії, є ще платні сервіси які за невеликі гроші дадуть вам більш оперативну і точну інформацію, ось до речі деякі з таких сервісів:

 • Gdeposylka.ru — платний сервіс відслідковування посилок, але є можливість безкоштовного моніторингу до 5 товарів, один раз на добу.
 • Post-tracker.ru — теж платний сервіс, безкоштовно як бонус можна перевіряти треки посилки до трьох разів на добу

 

Як отримати знижку на товар в Аліекспресс:

Алі експрес Україна каталог в гривнах. Отримати знижки дуже легко! Практично весь час є якісь групи товарів на які продавці Аліекспресс роблять знижки. Ось як це виглядає на сайті:

Скидки Укр

 

 


 

 

Інші корисні матеріали:

 

3 комментария

 • Andre

  Спасибо, всё оказалось гораздо проще чем я думал! Дякую! 🙂

 • якимович руслан орестович

  якимович руслан орестович

 • якимович руслан орестович

  хочу телефон

Post A Comment