Ощад 24 вхід в систему — Веб банкінг Ощадбанку

 

Ощад 24 веббанкінг дозволяє мати доступ до всіх інструментів традиційного банку в режимі самообслуговування двадцять чотири години на добу, 7 днів на тиждень всюди де є покриття інтернет!

 

Ощад 24 вхід в систему :

 

ЗАПИТАННЯ — ЗАДАВАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ — ТУТ. Ощадбанк — найбільший державний банк України і другий банк за розміром в абсолютному рейтингу. Також — це найнадійніша фінансова установа країни. Це й не дивно — адже Ощадбанк дає 100% гарантування депозитних вкладів! Такої гарантії не дає більше ніхто! Давайте детально розглянемо процедуру реєстрації, входу і користування системою Ощад 24 веб банкінг

 

 

 

Реєстрація в системі Ощад 24 веб банкінг

Зареєструватися в системі Ощад 24 можна двома способами:

 

 • Через сайт банку
 • Через банкомат або спеціалізований пункт самообслуговування — банківський кіоск

 

Найпростіше зареєструватися через офіційний сайт банку. Перед реєстрацією ви повинні враховувати і знати кілька важливих речей — у вас повинен бути відкритий рахунок (карта) Ощадбанку і активований СМС-банкінг.
Картка як правило у всіх вже є (якщо немає — оформіть її в найближчому відділенні банку), а ось СМС банкінг — в більшості випадків ще не підключений. Для чого взагалі потрібен цей СМС-банкінг? Справа в тому що смс повідомлення дозволяють значно підвищити систему безпеки — після підключення кожна операція веб-банкінгу буде супроводжуватися смс кодом, таким чином користуватися сервісом зможе тільки той у кого є мобільний номер зареєстрований при відкритті рахунку. Підключити його найкраще у відділенні банку — там співробітники зроблять все за вас, але також можна підключити дану опцію через банкомат або колл-центр Ощадбанку, тобто через телефонний дзвінок. Якщо ви не фанат сучасних технологій і віддаєте перевагу традиційному обслуговуванню — телефонуйте на безкоштовний номер 0-800-210-800 та підключіть смс верифікацію таким чином.

Підключивши СМС-банкінг, можна перейти до безпосередньої реєстрації особистого кабінету веб банкінгу Ощад 24.
Для початку зайдіть на цей сайт: https://online.oschadbank.ua. На сторінці яка відкриється виберіть кнопку «зареєструватися за номером карти». Після цього вам буде доступна аплікаційна форма (поле для введення) №1 — введіть туди номер вашої картки (банківського рахунку) і натисніть зелену кнопку «Продовжити». Далі на номер мобільного телефону буде надіслано смс код підтвердження (той СМС-банкінг про який ми говорили трохи вище). Введіть цей код в наступну форму введення (аплікацію). Натисніть «Продовжити». Вас перекине на наступний етап реєстрації в Ощад 24 веб банкінг — введення свого логіна і пароля. У полях що запропоновані на сторінці введіть придуманий вами логін (ваше ім’я для входу в систему) і пароль. Пароль повинен бути досить складним — щоб різні погані люди не підібрали його шляхом звичайного перебору. Для створення складного пароля використовуйте як мінімум 6 цифр, великі і маленькі латинські символи. Натисніть продовжити — і вуаля! Ваш особистий кабінет в системі Ощад 24 готовий до використання в будь-який час року і доби!

 

 

Реєстрація в особистому кабінеті Ощад 24 через банкомат

Також не складно зареєструватися і через банкомат. Для цього знайдіть найближчий до вас апарат самообслуговування і вставте в нього свою картку Ощад. Далі введіть пін-код від цієї картки. Виберіть мову обслуговування. В меню яке стане доступним натисніть на кнопку Ощад 24/7. Далі натисніть на кнопку «реєстрація у веб-банкінгу» і пройдіть реєстрацію. Як бачите — нічого складного в цьому немає!

 

 

 

Ощадбанк 24 веб банкінг — можливості системи

Зараз впевнено можна констатувати що система інтернет банкінгу Ощад 24 є повноцінним і єдиним в країні конкурентом Приват 24. Ось основні можливості і функції веб-банкінгу Ощадбанк 24:

 

 • Переказувати кошти — в системі можна самостійно здійснювати перекази між рахунками (картами) відкритими в Ощадбанку і картами інших банків\
 • Економити — тарифи на обслуговування в онлайн-версії банку нижче за тарифи у фізичному відділенні
 • Поповнювати мобільний рахунок -в Ощадбанк 24 можна швидко поповнити номер мобільного телефону
 • Поповнювати послуги інших сервісів — кабельне телебачення, інтернет, платежі за комунальні послуги
 • Автоматичні шаблони виконання команд — можна створювати шаблони автоматичних платежів і не хвилюватися з приводу прострочення платежу (ті ж самі комунальні послуги)
 • Виписки — можна отримувати виписки по всіх операціях які були здійснені з вашими рахунками за певний часовий період
 • Блокувати карту — є можливість самому заблокувати карту в разі втрати або підозрі що хтось ще отримав до неї доступ
 • Закривати карту — можна самому дезактивувати — тобто закрити картковий рахунок
 • Випускати додаткову карту — є можливість випустити віртуальну карту — спеціальну карту для розрахунків в інтернеті яка не має фізичного носія.
 • Гасити кредит -можна переказувати кошти з ваших основних карт в рахунок погашення кредиту
 • Поповнювати депозит — переказувати кошти з вашої картки на рахунок депозиту
 • Змінювати ліміти — можна самостійно встановлювати і змінювати ліміти на використання грошей по ваших рахунках

 

 

 

Тарифи за користування Ощадбанк 24

 • Підключення до системи — безкоштовно
 • Абонентська плата в місяць / рік — немає
 • Обслуговування віртуальної карти яка була відкрита в Ощадбанк 24 — 10 грн в рік
 • Переказ з фізичної картки (пластика) на віртуальну карту — без тарифікації
 • Переказ грошей в рахунок оплати за інтернет, кабельне ТВ або інші послуги — 0.2 % і мінімум 1 гривня
 • Перекази грошей на картку іншого банку — 0.7 % і мінімум 5 грн
 • Переказ грошей на картку іншої людини яка була відкрита в Ощадбанку — 0.1 % і плюс 2 грн
 • Перекази коштів між своїми рахунками які були відкриті в тому ж районному управлінні — плата не стягується
 • Перекази на свої рахунки які були відкриті в інших районних управліннях — 0.1 % плюс 2 грн
 • Поповнення мобільного рахунку — 2% і мінімум 2 грн

 

 

Підключення до Ощад 24 Мобайл банкінг

Мобайл-банкінг Ощадбанк — це сучасний сервіс самообслуговування клієнтів Ощадбанку за допомогою мобільного телефону. Додатки системи Мобайл 24 існують для операційних систем Андроїд і ІОС

Як і для реєстрації в системі Ощад 24 веб банкінг, потрібно мати вже відкриту картку і підключений сервіс СМС — банкінг. Підключаються вони як правило відразу разом з відкриттям рахунку, так що з великою ймовірністю вони у вас вже є.

Таким чином, для початку потрібно завантажити додаток Мобайл-банкінгу в офіційних веб-магазинах: Для смартфонів з операційною системою Андроїд це Гугл Плей (Google Play), для пристроїв від Apple — це магазин ЕпСтор (AppStore). При цьому потрібно мати операційні системи з оновленнями не нижче:

 

 • для Android — не нижче версії 4.1
 • Для iOS — не нижче сьомої версії

 

 

Після установки програми, ввійдуть в нього і натисніть на посилання «реєстрація» під полем введення логіна і пароля (їх ще немає у нас). На наступній сторінці яка відкриється після цього введіть номер вашої картки і натисніть «Продовжити». Вам прийде смс код на номер який був зазначений в системі СМС мобайл, введіть його і натисніть на Продовжити. Це був етап верифікації, далі на наступній сторінці введіть бажаний логін і надійний пароль (двічі). І знову — але вже в останній раз натисніть на Продовжити. На цьому все — ваш Мобільний банк від Ощадбанк в смартфоні відкрито!

 

 

 

 

Коментарі та обговорення

 

 

No Comment

Post A Comment