Приват 24 для бізнесу

 

Система Приват 24 для бізнесу — унікальний за своїми можливостями сервіс інтернет-банкінгу для підприємців, корпоративних клієнтів, юридичних осіб. У кабінеті Приват 24 для бізнесу ви зможете в будь-який час доби, 7 днів на тиждень мати доступ до рахунків компанії, проводити будь-які операції переказу грошових коштів постачальникам і клієнтам, контролювати доходи і витрати, отримувати термінові кредитні засоби.

 

Приват 24 для бізнесу:

 

Приват 24 для бізнесу

 

 

 

 

Приват 24 — система онлайн-банкінгу від найбільшого банку України — Приватбанку. На даний момент це єдина повноцінна система інтернет-банку в країні. Користувач в особистому кабінеті може здійснювати повний спектр дій з переведення коштів на свої рахунки, на рахунки інших фізичних, юридичних осіб всередині банку, на рахунки банків України та інших країн. Також доступні такі затребувані послуги як поповнення мобільного рахунку, виписки з балансу, оплата послуг ЖКГ, інтернету, покупка квитків на концерти, спортивні події та багато іншого.

 

 

 

Для реєстрації у відділі Приват 24 для бізнесу потрібно пройти кілька кроків — спочатку зайти на сторінку сервісу в інтернеті, далі під полями входу для вже зареєстрованих клієнтів натиснути на посилання «Реєстрація». Вас перенаправить на сторінку реєстрації. Там в першому віконці потрібно ввести номер вашого телефону. Далі у другому вікні система попросить підтвердити цей номер — вам на мобільний буде надіслано смс з кодом перевірки. Після введення цього перевірочного коду вас перенаправить на сторінку де потрібно ввести такі дані:

 

 1. Логін — зазвичай це номер телефону без знака «+», проте можна ввести й іншу назву
 2. Пошта — для професійного спілкування та повідомлень системи Приват 24 для бізнесу
 3. Код — введіть якомога більше складний код, для цього використовуйте і чергуйте цифри, латинські літери у верхньому і нижньому регістрі
 4. Номер рахунку — в це поле введіть номер рахунку вашого підприємства

 

 

 

Приватбанк 24 для бізнесу

 

Ввівши всі ці дані, ви створите свій профіль в приват 24 для бізнесу. Далі потрібно звернеться в підтримку банку для активації кабінету. Підтримку можна викликати різними способами — але самий зручний і швидкий — через онлайн-чат. В онлайн-чат можна звернеться і перед реєстрацією — тоді співробітник банку допоможе вам зробити все ще швидше.

Після реєстрації і активації також бажано встановити на свій смартфон кілька додатків від ПриватБанку для повноцінної віддаленої роботи — це в першу чергу додаток «Приват 24 для бізнесу» під Android та iOS. Встановити додаток можна із сторінки на сайті — тут. Якщо ви перейшли на цю сторінку, то бачите що встановити додаток можна декількома способами — через QR код, по SmS, через кнопки онлайн-магазинів Google Play і App Store. Додаток добрий тим що поліпшується безпека — вам вже не зможуть підсунути якийсь інший сайт ПриватБанку. Також в тих же магазинах можна скачати інші мобільні додатки від Приват 24 які можуть бути вам корисні:

 

 • Фінансовий контролер — це спеціальний додаток для контролю за рухом грошових коштів по ваших рахунках
 • ПриватВідомість — цей додаток служить для контролю за зарплатними відомостями ваших співробітників і колег
 • Фотокаса — для фотографування квитанцій і відправки їх в систему Приватбанку — дуже корисний додаток у випадках коли немає часу самому доставити квитанцію або відіслати її поштою
 • ПриватТендер — корисний додаток для тих кому потрібно брати участь в тендері, дозволяє віддалено стежити за ходом тендера, подавати цінові пропозиції, заповнювати анкету на участь
 • iPay — мобільний додаток дозволяє приймати платежі з карт Віза і Мастеркард через телефон або планшет

 

Даний перелік послуг і можливостей системи Приват 24 для бізнесу далеко не повний — продовження огляду дивіться тут

 

 

 

Приват 24 — бізнес вхід в клієнт банк — огляд можливостей:

 

 • SMS підпис. Це унікальна послуга від Приватбанку яка дозволяє підписувати платежі віддалено через SMS повідомлення. Для того щоб скористатися послугою сервісу потрібно щоб ваш бухгалтер або довірена особа в банку сформували платіж, після чого ви зможете активувати його через СМС зі свого мобільного телефону. Цей спосіб оплати є альтернативою цифрового підпису. До слова, підпис таким чином можна зробити навіть перебуваючи закордоном — в роумінгу.
 • Робоче місце клієнта. Якщо з якоїсь причини у вас на підприємстві або офісі не працює інтернет зв’язок — ви завжди зможете прийти в найближче відділення ПриватБанку і пройти обслуговування за спеціальним столом для корпоративних клієнтів. Це значно прискорить швидкість роботи, адже не потрібно буде чекати вільного столу в загальній черзі. Приватбанк піклується про корпоративних клієнтів.
 • Система безпеки. Клієнт банк Приват24 розуміє важливість безпеки для корпоративних клієнтів і підприємців. Саме тому в сервісі була впроваджена  найпередовіша система — контроль за безпекою починається вже при вході — для того щоб ввійти потрібно ввести по черзі відразу два пароля. Перший — статичний який встановлює сам клієнт, другий — динамічний, він приходить на мобільний у вигляді СМС коду. Даний СМС код завжди різний, що мінімізує можливість підбору. Наступна грань внутрішньої безпеки — це Електронно-Цифровий Підпис — ЕЦП. Він служить для верифікації всієї переданої в системі Приват24 інформації — платежів, документів. Ключі від ЕЦП зберігаються на стороні клієнта — на флеш накопичувачі або ПК. Також всі переклади та операції всередині Приват24 для бізнесу здійснюються на стороні сервера Приватбанку, що є гарантією їх збереження. Для шифрування особистих даних Приватбанк використовує SSL протокол безпеки, що також є гарантом безпечної передачі даних між браузером користувача та веб-сервера
 • Швидка робота сервісу. Приват24 для бізнесу робить особливий акцент на швидкість обслуговування своїх клієнтів — адже тут всі добре розуміють цінність часу для завжди зайнятих людей. Саме тому наприклад всі заявки на відкриття нового рахунку обслуговуються цілодобово. Також цілодобово обслуговуються всі внутрішні платежі та встановлення кредитного ліміту. Єдина послуга яка обробляється з 8 ранку до 18:00 — це платежі на інший банк, але причина в затримці не в Приват24 — режим обслуговування переказів між банками встановлює НБУ.

 

Також в системі Приват24 для бізнесу є зручні інструменти для роботи з факсимільним підписом, гарантованими платежами, відкриттям депозитів і кредитів, страхуванням, купівлею квитків та ще багато іншого!

 

 

 

 

Обговорення — коментарі ▼

 

No Comment

Post A Comment