Приват 24 вхід в систему

 

Увійшовши в систему Приват 24 ви зможете здійснити переказ грошей між своїми рахунками, на картки інших банків, поповнити баланс мобільного телефону, здійснити оплату послуг ЖКГ, інтернету, кабельного телебачення та ще багато іншого!

 

Приват 24 вхід в систему:

 

Приват 24 - вхід в систему

 

 

 

 

Приват 24 — онлайн-банкінг найбільшого приватного банку України. За багатьма рейтингами і відгуками клієнтів — це найкраща система інтернет-банку в Україні. Що ж робить Приват 24 таким популярним серед простих людей? Давайте перерахуємо всі достоїнства цього банкінгу

 

 

 

Приват 24 вхід

Почнемо з того що у приват 24 особлива система безпеки при вході. Особливість — в найвищому рівні безпеки який виключає незаконне проникнення в ваш особистий кабінет інтернет-банку. На сторінці входу клієнт може вибрати два способи ідентифікації — через номер мобільного телефону і через QR-код. Обидва способи дозволяють увійти тільки власникам номера який був вказаний при реєстрації в Приватбанк 24. При виборі першого способу потрібно лише ввести номер свого мобільного — в форматі +380 *******. Якщо ж ви не боїтеся інновацій — можете вибрати другий спосіб входу — через QR-код з вашого смартфона. Для тих хто не знайомий з цією технологією — QR-код це електронний штрих-код який розпізнається через камеру вашого смартфона. Вхід таким чином можна здійснити всього за 10 секунд — потрібно просто зняти штрих-код на екрані вашого комп’ютера на ваш смартфон через мобільний додаток Приват 24. Оскільки QR-код підробити неможливо — це ще більш безпечний спосіб входу в приват24 ніж мобільний номер. Проте, хоча практика показує що вхід через електронний штрих-код більш безпечний — більшість людей продовжують входити звичним способом — через номер телефону. Давайте продовжимо опис системи безпеки при вході саме цим способом.

Після введення номера телефону вам потрібно буде ввести пароль від кабінету Приват 24. Введіть його — і вас одразу перенаправить на наступний крок — підтвердження номера.

 

Приват 24 вхід в систему — типи підтвердження:

 

  • Чотиризначний код підтвердження — висилається коли система довіряє вам. Система буде довіряти вам якщо ви часто користуєтеся приват 24 і якщо не міняєте ip свого комп’ютера.
  • Восьмизначний код підтвердження — другий, трохи менший рівень довіри. Вам буде висланий код що складається з 8 цифр. Такий код висилається коли наприклад ваш комп’ютер має доступ до інтернету через динамічний ip — тобто він змінюється при кожному перезавантаженні ПК або модему.
  • Дзвінок від робота приват 24 — на ваш телефон буде здійснений дзвінок від бота системи Приватбанку. Він вам скаже приблизно наступне «Для входу в Приват24 натисніть 1, для того щоб прослухати повідомлення ще раз — натисніть 2». Ви повинні натиснути клавішу 1 і після цього вас відразу перенаправить в ваш особистий кабінет.
  • Пін-код однієї з ваших карт — це найсуворіший вид ідентифікації. Він виникає тільки тоді, коли ви дуже давно не заходили в систему Приват 24. У цьому випадку вам доведеться вибрати одну з платіжних або кредитних карт яка зареєстрована в особистому кабінеті і ввести її пін-код .При це потрібно бути дуже уважним при введенні цифр у віконця — розташування кнопок введення змінюється після кожного введення. Після перевірки однієї з ваших карт вам треба буде пройти також звичайну аутентифікацію через номер мобільного.

 

Як бачите, в Приват 24 — вхід в систему досить сучасний та надійний. Швидше за все для вас буде обраний перший — найшвидший спосіб. Але не лякайтеся і інших способів — якщо такий попадеться то це навіть на краще, адже ви на своєму досвіді будете знати яка сувора система безпеки при вході в приват 24!
Після входу в особистий кабінет Приватбанку вам відкриються всі можливості інтернет-банкінгу найбільшої фінансової установи України. На першому екрані ви можете побачити верхнє меню і шість функціональних блоків — виписки, новини, оплатити, перевести і блок благодійності

 

 

Приват24 для фізичних осіб

Функціонал особистого кабінету — почнемо з характеристики центральних блоків:

 

  1. Блок виписки. У цьому секторі ви можете побачити список всіх карт і рахунків які відкриті на ваше ім’я. По кожній карті видно баланс на даний момент, її назва, точна дата останньої перевірки. При натисканні на карту розгортається ще більш детальна інформація — по виписках по конкретному рахунку.
  2. Блок поповнити. Цей блок напевно найпопулярніший серед користувачів системи Приват 24. Він дозволяє поповнити номер мобільного всіх популярних операторів зв’язку, а також Вайбер, Скайп, міський телефонний номер і ще цілий ряд сервісів. При цьому слід зауважити що сам Приватбанк не бере плати за поповнення з карти — комісія можлива лише на стороні сервісу який оплачується. Також в нижньому кутку блоку є кнопка «Масове поповнення», натиснувши на неї клієнт може поповнити одразу кілька рахунків або сервісів.
  3. Блок оплатити. Цей розділ Приват24 служить для швидкого доступу до оплати за газ, електроенергію, опалення та ряд інших послуг. Перейшовши по одному з пунктів (наприклад «електроенергія»), клієнт потрапить на сторінку створення платежу по послузі. Все дуже просто і зручно.
  4. Блок перевести. Це блок також користується великою популярністю серед користувачів — і неспроста, адже послуга дозволяє здійснити переказ між рахунками клієнта. Також в цьому розділі можна зробити перевід на карту іншого банку або в іншу країну. Якщо перевід проводиться між рахунками всередині Приват24 — він здійснюється буквально за хвилину. Дуже швидко! Міжнародні перекази та перекази між банками можуть проводитися трохи довше, але це провина не Приватбанку — регламент таких переводів встановлює Національний банк. Також можуть бути певні затримки на стороні іншого банку — але це також не проблема Приват24.
  5. Блок Благодійність. Думаю ви всі розумієте призначення даного блоку. Для того щоб подивитися куди можна вислати гроші на благодійність, натисніть на поле «виберіть зі списку». Якщо ви щось вибрали — далі вирішіть з якою карти будете робити переклад, введіть суму і натисніть кнопку «Пожертвувати»
  6. Блок Новини. У цьому блоці транслюються важливі новини від Приватбанку, більше і додати нічого.

 

Також, якщо ви придивитеся до правого боку екрану, то побачите ще одну дуже корисну річ — кнопку виклику допомоги онлайн. Натисніть на неї, введіть те що цікавить вас і чекайте з’єднання з оператором в чаті. Як правило оператор реагує дуже швидко і ви зможете оперативно отримати відповіді на свої питання.

 

 

 

 

Обговорення — коментарі ▼

 

No Comment

Post A Comment